Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Villa Sedan
StandardStandardStandardStandardStandard
81-762 Sopot Ul. Pułaskiego 18-20
Ocena:
9.1 z 21 ocen
Lokalizacja
Villa Sedan usytuowana jest w samym sercu Sopotu, przy głównej spacerowej ulicy Bohaterów Monte Cassino, co zapewnia swobodę poruszania się i możliwość dotarcia do banków, urzędów oraz innego rodzaju instytucji. Dogodne położenie pozwala na korzystanie z uroków plaży, spacery po sopockim molo, wizyty w Aquaparku, jak również szybkie dotarcie do innych atrakcji Trójmiasta, takich jak: Stare Miasto w Gdańsku czy Skwer Kościuszki w Gdyni.
Zakwaterowanie
Największym atutem Villi Sedan jest rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego gościa. Wystrój pokoi odbiega od tradycyjnego stylu hotelowego, bowiem w pokojach Goście znajdą kolekcję niepowtarzalnych mebli projektowanych specjalne dla każdego wnętrza.
Hotel posiada 21 pokoi z łazienkami, wyposażonych w TV-Sat, telefon oraz możliwość połączenia z Internetem. Hotel dysponuje pokojami jedno- i dwuosobowymi, dwuosobowymi LUX (o podwyższonym standardzie) oraz apartamentami. Pokoje LUX posiadają dodatkowy kącik wypoczynkowy z sofą. Apartamenty natomiast składają się z dwóch połączonych ze sobą pomieszczeń: saloniku z sofą oraz sypialni.
Wyżywienie
Zapraszamy do wyśmienitej restauracji Villa Sedan. Serwujemy dania oparte na naszych własnych pomysłach oraz na gustach i upodobaniach Gości. Posiadamy bogate menu, a na życzenie Gości opracowujemy specjalne zestawy konferencyjne i biznesowe. Dobra kuchnia to nie taka, w której jedynie przestrzega się receptur, ale taka, w której gotuje się z sercem i duszą. Mamy nadzieję, że tak właśnie jest w restauracji Villa Sedan.
Konferencje
Obiekt dysponuje kameralną, klimatyzowana salką konferencyjną, idealną do organizacji spotkań firmowych, szkoleń i konferencji. Sala mieści 25 osób przy ustawieniu teatralnym lub 17 osób przy stołach. Do Państwa dyspozycji oddajemy ekran, flipchart oraz rzutnik pisma. Istnieje również możliwość połączenia z internetem oraz wypożyczenia projektora multimedialnego.
Informacje dodatkowe
Opłata miejscowa pobierana jest w hotelu w kwocie 4.20PLN/osoba/doba.
Poza sezonem letnim (październik - kwiecień) parking w hotelu bezpłatny.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Villa Sedan
Zdjęcie Villa Sedan
Zdjęcie Villa Sedan
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51